KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108123
nr 1610 8123
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Fiskare på strand. Ej signerad. Olja på duk, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:31:02
30/3 08:16:02